Олімпіади, конкурси

Нормативна  база Всеукраїнських учнівських олімпіад

2022-2023 н.р.

• Накази по закладу щодо організації, проведення та підсумків учнівських олімпіад, конкурсів, турнірів (перейти за посиланням>>>)

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру "

До уваги учнів 2-11 класів!

Посилання на офіційний сайт організаторів Конкурсу >>>

Міжнародний чемпіонат з розв'язування логічних математичних задач

Змагання проходять під егідою та за завданнями Міжнародного комітету математичних змагань (м. Париж, Франція)  у чотири етапи:

I етап   –  чвертьфінал (заочний тур до 25 грудня);

II етап – півфінал (очний тур у березні);

III етап – національний фінал (очний тур у травні);

IV етап – міжнародний суперфінал (традиційно проводиться в                          м. Парижі протягом двох днів в кінці серпня).

Учасники чвертьфіналу виконують завдання різного рівня складності відповідно до вікових категорій:

·        1 – 3 класи  ( 5 задач з №1 по №5)

·        4 – 5 класи ( 8 задач з №1 по №8)

·        6 – 7 класи ( 11 задач з №1 по №11)

·        8 – 9 класи ( 14 задач з №1 по №14)

·        10 – 11 класи ( 16 задач з №1 по №16)

·        Студенти (18 задач з №1 по №18)

Чвертьфінал у регіонах проводять координатори або вчителі відповідного загальноосвітнього навчального закладу.

Учасники чвертьфіналу виконують завдання індивідуально в режимі домашньої роботи. До кожної розв’язаної задачі учасник повинен дати повне письмове обґрунтування.

Координатор надсилає заявку на участь у змаганнях на адресу Центрального оргкомітету разом з роботами учасників цього етапу та  копію поштового переказу благочинного внеску