Наш освітній заклад

Ми раді вітати Вас на нашому сайті !

Згідно з рішенням 4 сесії 8 скликання Вінницької міської ради від 24.12.2020 р. № 88 наш навчальний заклад  прийнято до сфери управління Вінницької міської ради.   Змінено власника (засновника) Писарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області  на Вінницьку міську раду.

Також  змінено найменування Писарівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Вінницького району Вінницької області на Комунальний заклад «Писарівський ліцей Вінницького району Вінницької області».

З 01.10.2021 року очолює   заклад освіти   Глущенко Тетяна Геннадіївна.

Перелік приміщень  закладу освіти:

• Споруда  закладу освіти, що займає площу – 1424 кв. м.;
  • Загальна площа приміщень - 1906  кв.м;
  • Навчальних кабінетів – 11, крім того:
  • Кабінет інформатики;
  • Класна кімната для уроків трудового навчання;
  • Шкільна бібліотека;
  • Їдальня.

Використання інформаційно-комунікаційних та хмарних технологій в навчальному закладі   розглядається як стратегічне рішення. Основним критерієм ефективності використання нових інформаційних технологій в освітньому закладі є вже  не наявність певної кількості комп’ютерів, а створення єдиного інформаційно-навчального простору.

У 2020 році  школа  приєдналася до хмарних сервісів G Suite for Education. Завдяки цьому наш навчальний заклад безплатно отримав доступ до хмарних сервісів, які успішно  використовуються  в навчальній діяльності як педагогами, так і учнями.  Це дало можливість створити інформаційно-навчальне середовище школи, а саме:

• безплатне користування хмарними сервісами G Suite for Education: Google Classroom, Meet, Jamboard та ін.;
  • створення корпоративної пошти;
  • організація дистанційного навчання за допомогою хмарних сервісів G Suite for Education;
  • організація постійної взаємодії «учитель-учень», «адміністрація-учитель» з допомогою  Google Classroom.

Крім того, на початку 2020-2021 навч. року  адміністрацією закладу було прийнято рішення про  використання в освітньому процесі електронних  журналів та щоденників.

З 2022-2023 н.р. ліцей  повністю перейшов на електронні журнали та щоденники.

У 2023 році у номінації "Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес: сучасні рішення та перспективи розвитку" заклад отримав золоту медаль на Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти".