Електронні щоденники та журнали

2023 - 2024 н.р.

Заклад освіти використовує електронні журнали та електронні щоденники "Нові знання".

В рамках участі в проєкті EGAP «Цифрові громади» в червні 2022 року у комунальному закладі "Писарівський ліцей Вінницького району Вінницької області" було проведено комплексне дослідження щодо стану та перспектив впровадження електронних класних журналів та електронних щоденників в освітній процес. Методологічною основою аналізу стали дані, зібрані під час онлайн анкетування усіх учасників освітнього процесу.

Результати анкетування>>>

Наказ від 31.08.2022 № 132-о"Про перехід закладу до використання  електронних класних журналів та електронних щоденників у 2022-2023 навчальному році"

Положення про електронний класний журнал  комунального закладу "Писарівський ліцей Вінницького району Вінницької області» (схвалено педагогічною радою, протокол № 1 від 30.08.2022)

ІНСТРУКЦІЯ з ведення електронного класного журналув комунальному закладі «Писарівський ліцей Вінницького району Вінницької області»(схвалено педагогічною радою, протокол № 1 від 30.08.2022)

З 2020-2021 н.р. ліцей працює із електронними журналами та щоденниками на порталі "Нові знання".

Портал «NZ.UA» це — публічний сайт для всix учасників освітнього процесу: учнів, батьків, вчителів та працівників освіти. Основні можливості порталу – це ведення електронного обліку відвідуваності, класних журналів, учнівських щоденників, публікація новин, створення сайту закладу, перегляд розкладу та інформації про школу, статистичні вибірки з внесених даних, зручне спілкування та обмін інформацією між усіма учасниками освітнього процесу.

Портал «NZ.UA» автоматично синхронізується з системою «ІСУО», «КУРС: Школа» та не потребує додаткової оплати з боку закладу освіти.

Адміністратором роботи із електронними журналами та щоденниками у школі є заступник директора з навчально-виховної роботи Баланчук Оксана Анатоліївна.

Усім педагогічним працівникам , учням школи   на початку навчального року було роздано логіни та паролі для входу в  електронні журтали (для педагогів) та е-щоденники (для учнів). Батьки учнів можуть переглядати е-щоденники своїх дітей, ввійшовши у систему за тими самими логінами та паролями, що й їхні діти.

У разі відсутності  або  втрати логінів та паролів для входу у е-журнали чи щоденники  звертатись до адміністраторів сайту Баланчук О.А. та Сороки А.О.