Організація дистанційного навчання у 2022-2023 н.р.

З 2020 року заклад підключено до хмарних сервісів G Suite for Education. Завдяки цьому отримано безкоштовний  доступ до хмарних сервісів, які активно використовуються  в навчальній діяльності як педагогами, так і учнями. Це дало можливість створити інформаційно-навчальне середовище ліцею, а саме: безкоштовне користування хмарними сервісами G Suite for Education; створення корпоративної пошти; організація дистанційного навчання за допомогою хмарних сервісів G Suite for Education; організація мережевої взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу, організація постійної взаємодії «учитель-учень», «адміністрація – учитель».

Усі дистанційні заняття  проходитимуть через Google Classroom  згідно існуючого розкладу уроків, адаптованого до умов навчання.

Для 1-11 класів створено окремий  Google-клас, де вчителями  розміщуються  додаткові матеріали до уроків, відео із поясненням, завдання до уроку тощо.

У даних Google-класах через додаток Meet    проходитимуть  онлайн - уроки згідно навчального розкладу.

Усім учням роздано персональні  адреси електронних пошт та паролі до них.
Необхідно  ввійти в свої  акаунти та приєднатися до Google-класу.

У разі виникнення питань чи проблем при під'єднанні до власного акаунту та Google-класу звертайтесь до заступника директора Баланчук О.А. чи вчителя інформатики Сороки А.О.

Інструкція приєднання до Google-класу

Інструкція приєднання до онлайн-уроку

Коди  входу у Google-клас: дізнатися у класних керівників

Всеукраїнська школа  онлайн (перейти за посиланням)

Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій. Наразі контент платформи розрахований на два тижні навчання відповідно до календарного плану, та щотижня він буде доповнюватися. Функціонал платформи буде постійно вдосконалюватися та розширюватися.

До  уваги  учнів 11 класу!

Відкритий  урок 2020 (Телеканал Київ)

Перейти до перегляду уроків