Внутрішня система забезпечення якості освіти

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти комунального закладу «Писарівський ліцей Вінницького району Вінницької області»

(схвалено педагогічною радою, протокол №1 від 31.08.2021; зміни від 27.12.2022, протокол №3)

(перейти за посиланням)

Додаток до Положення про ВСЗЯО

Механізми самооцінювання внутрішньої системи забезпечення якості освіти комунального закладу «Писарівський ліцей Вінницького району Вінницької області»

( перейти за посиланням)

Положення про систему оцінювання здобувачів освіти

в  КЗ «Писарівський ліцей ( схвалено   педагогічною радою, протокол від 27.12.2022 № 3)

(  перейти за посиланням )

АРХІВ

Шановні вчителі!

Наш заклад проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення діяльності.
Ваша участь у дослідженні є дуже значимою і важливою.
Опитування має анонімний характер і отримані дані будуть використані лише в узагальненому вигляді. Жодне запитання анкети не повинно залишитися без Вашої відповіді.

АНКЕТА  ДЛЯ  ПЕДАГОГІЧНИХ  ПРАЦІВНИКІВ

Шановні наші учні!
Ми проводимо дослідження, щоб вивчити стан справ у нашому ліцеї. Це потрібно для того, щоб зробити навчання у нашому ліцеї більш якісним. Саме тому, Ваша участь у ньому є дуже значимою та важливою.
Просимо заповнити анкету та відповісти на запитання про Ваш особистий досвід у ліцеї та класі. Ця анкета є анонімною. Результати анкетування ми використаємо лише в узагальненому вигляді для того, щоб покращити роботу нашого ліцею.
Питання анкети не повинні лишитися без Вашої відповіді.

АНКЕТА  ДЛЯ  УЧНІВ

Шановні батьки!
Наш заклад проводить дослідження, щоб оцінити якість освітніх і управлінських  процесів та напрацювати рекомендації щодо вдосконалення своєї діяльності.
Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою, бо Ви знаєте свою Дитину і те, наскільки їй добре у школі. Анкета анонімна, а результати опитування будуть  викоритані лише в узагальненому вигляді.
Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети.

АНКЕТА  ДЛЯ  БАТЬКІВ

РЕЗУЛЬТАТИ  САМООЦІНЮВАННЯ  (серпень,2021 рік)

В опитуванні прийняли участь  14 вчителів (65%), 29 учнів 8-11 класів (51%), 65 батьків учнів 1-11 класів.

Рівні  оцінювання:

Високий - 76 - 100%

Достатній - 51 - 75%

Вимагає покращення - 26 - 50%

Низький - 25%  та менше

Результати оцінювання по критеріях: