Самооцінювання якості освітніх та управлінських процесів

Самооцінювання за напрямом 2. «Система оцінювання здобувачів освіти»

1. Наказ від 30.12.2021 № 223"Про створення робочої групи та проведення самооцінювання за напрямом «Система оцінювання здобувачів освіти».

2. План проведення самооцінювання.

3. Інструментарій для проведення самооцінювання за напрямом «Система оцінювання здобувачів освіти»:

- Анкета для вчителя 2.1.1 . Оцінювання здобувачів освіти.

- Анкета для вчителя 2.1.2.Готовність до формування компетентностей учнів.

- Анкета для учня 2.1.3.Оцінювання навчальних досягнень.

- Анкета для батьків 2.1.4.Оцінювання учнів.

Анкета для вчителя 2.2.1. Самооцінка діяльності вчителя щодо впровадження формувального оцінювання.

- Анкета для вчителя  2.3.1.Формування в учнів відповідального ставлення до результатів навчання.

Анкета для учня 2.3.2. Ставлення до навчання.

- Анкета для класного керівника 2.3.3.Стан профорієнтаційної роботи.

4. Наказ від 03.06.2022 №94-о  "Про затвердження рішення педагогічної ради від 03.06.2022 щодо підсумків здійснення  самооцінювання за напрямом «Система оцінювання здобувачів освіти» у 2021/2022 н.році"

Додаток до наказу

Самооцінювання за напрямом 3. «Система оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників»

1. Наказ від 28.12.2022 № 228-о "Про створення робочої групи та проведення самооцінювання якості освітньої діяльності за напрямом «Система оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників»".

2. План проведення самооцінювання.

3. Інструментарій для проведення самооцінювання за напрямом «Система оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників»:

- Анкета для вчителя 3.1."Самоаналіз власної педагогічної діяльності".

- Анкета для вчителя 3.2."Опитування на предмет способів демонстрації власного педагогічного досвіду"

- Анкета для вчителя 3.3

- Анкета для учнів

- Анкета для батьків

Додаток до наказу

Самооцінювання за напрямом 4. «Система оцінювання управлінської діяльності»

1.Наказ від 29.04.2023 № 61-о "Про створення робочої групи та проведення самооцінювання якості освітньої діяльності за напрямом «Система оцінювання управлінської діяльності»".

2. План проведення самооцінювання.

3. Інструментарій для проведення самооцінювання за напрямом «Система оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників» - в інформаційно – аналітичній системі EvaluEd.