ІКТ в управлінській діяльності

ХІV Всеукраїнська виставка "Сучасні заклади освіти - 2023"

17-18 травня 2023 р., результат участі закладу - "ЗОЛОТА МЕДАЛЬ"

Тематична номінація «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес: сучасні рішення та перспективи розвитку»

Тема роботи "Використання інформаційно - комунікаційних технологій  в контрольно - аналітичній діяльності  керівника закладу загальної середньої освіти"

Автори: директор закладу Глущенко Т.Г., ЗНВР Баланчук О.А.

Презентація до роботи>>>

Презентація  "Використання сучасних інформаційних технологій в управлінській діяльності загальноосвітньої школи" (ЗНВР Глущенко Т.Г.)

Участь  у  грантових  проєктах

2023 рік

"Створення віртуального Меморіалу пам'яті "Герої не вмирають!" у КЗ "Писарівський ліцей"" - ІІІ місце (30 тис.грн)

2018 рік - ІІ місце (30 тис.грн)