Положення про сайт закладу

до наказу по КЗ «Писарівський ліцей»

від 19.01.2022 р. № 24-о

Положення про офіційний сайт

КЗ  «Писарівський ліцей Вінницького району Вінницької області»

І. Загальні положення.

1.1 Офіційний сайт комунального закладу «Писарівський ліцей Вінницького району Вінницької області» (далі КЗ «Писарівський ліцей») – це сукупність електронних документів, які висвітлюють достовірну інформацію про нормативні засади та основні напрями діяльності навчального закладу, об’єднаних однією електронною адресою та є його Інтернет-представництвом у всесвітній мережі Інтернет (далі мережа Інтернет)

1.2 Дане Положення визначає статус офіційного сайту КЗ «Писарівський ліцей» як інформаційного ресурсу про діяльність навчального закладу у мережі Інтернет та регламентує діяльність з його інформаційного наповнення.

1.3. Метою створення та функціонування офіційного сайту КЗ «Писарівський ліцей» є забезпечення пересічних громадян України достовірною інформацією про освітні послуги, які надаються навчальним закладом, специфіку його роботи, висвітлення його діяльності, широкого інформування громадськості про досягнення та перспективи розвитку навчального закладу, про нововведення у галузі освіти.

1.4.Призначення Веб-сайту КЗ «Писарівський ліцей»:

• представлення та популяризація діяльності КЗ «Писарівський ліцей» у світовій мережі Інтернет, як одного з загальноосвітніх закладів освіти у Вінницькій МТГ.
  • презентація навчально-виховного процесу, наукової діяльності, спортивних досягнень, організації дозвілля учнів, методичної діяльності педагогічного колективу.
  • розширення взаємодії ліцею з іншими навчальними закладами, іншими освітніми установами.

ІІ. Адреса офіційного сайту навчального закладу та її використання.

2.1. Адреса офіційного сайту навчального закладу у мережі Інтернет – https://pysarschool.klasna.com

2.2. Забороняється використовувати адресу навчального закладу в цілях, що не пов’язані із діяльністю навчального закладу, з метою отримання прибутку, а також з порушенням законодавства України.

ІІІ. Інформаційне наповнення офіційного сайту та його механізми.

3.1. Розділи (сторінки або складні розділи, що містять підрозділи) офіційного сайту ліцею містять таку основну інформацію:

3.2. З метою якісного інформаційного наповнення сайту створюється творча група зі складу представників педагогічного, учнівського та батьківського колективів.

3.3. Обов’язки щодо інформаційного наповнення розділів (сторінок) офіційного сайту колегіально розподіляються між членами творчої групи.

3.4. Розміщення інформації на офіційному сайті здійснюється адміністратором або його заступником.

3.6. Адміністратор та відповідальні за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту навчального закладу несуть відповідальність за зміст поданої інформації та своєчасність її оновлення.

3.7. На офіційному сайті навчального закладу може розміщуватися інформація тільки після її погодження з керівником навчального закладу або його заступниками.

3.8. Оновлення інформації на офіційному сайті навчального закладу здійснюється за необхідності, розділи, які висвітлюють поточну діяльність закладу, – не рідше 1 разу на тиждень.

ІV. Правила користування офіційним сайтом.

4.1. Офіційний сайт ліцею є інформаційним ресурсом, відкритим для всіх користувачів мережі Інтернет без будь-яких статевих, вікових, расових, релігійних чи інших обмежень.

4.2. Забороняється :

• знищення чи фальсифікація матеріалів, розміщених на сайті;
  • зловмисне перевантаження сайту на шкоду іншим користувачам. Відповідальність за ці та інші дії, що шкодять роботі веб-сайту, настає згідно з нормами чинного законодавства України.

V.Вимоги до матеріалів, що розміщуються на сайті

5.1 Матеріали, розміщені на сайті, повинні відповідати вимогам:

• інформація представлена державною мовою навчання;
  • інформація має бути достовірною;

5.2 У матеріалах не повинно міститись :

• ненормативної лексики;
  • відомостей, що принижують честь і гідність громадян;
  • рекламних та інших матеріалів юридичних та фізичних осіб на платній основі.

5.3 Розміщення матеріалів на Веб-сайті ліцею здійснюється за погодженням їх змісту з адміністрацією закладу.

VІ. Функціональні обов’язки осіб, відповідальних за оновлення, підтримку роботи та наповнення інформацією сайту.

• визначають та узгоджують з керівництвом ліцею  напрями розвитку веб-сайту;
  • забезпечують своєчасну підготовку матеріалів відносно оновлення, підтримки роботи та наповнення інформацією веб-сайту ліцею;
  • систематизують та здійснюють загальну редакцію матеріалів, які будуть розміщені на сайті;
  • в установленому порядку звітують  і представляють кінцеві результати роботи керівництву ліцею;
  • надають консультативну і методичну допомогу співробітникам закладу освіти стосовно питань розміщення їх матеріалів на сайті ліцею;
  • здійснюють електронне оформлення інформації наданої для розміщення на сайті.

VII. Про  захист  персональних  даних.

7.1. При підготовці матеріалів для розміщення в Інтернеті адміністрація ліцею та розробники Сайту зобов’язані забезпечити виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" ( у ЗМІ від 02.07.2010).

7.2. Розробники Сайту зобов’язані збирати письмові дозволи на учасників заходів (їх батьків), які надають право публікувати персональні дані учнів та педагогів.

7.3. Відомості про суб’єкт персональних даних можуть бути вилучені в будь-який час із загальнодоступних джерел на вимогу суб’єкта персональних даних чи його законних представників.